سطل زباله چرخدار

سطل زباله چرخدار با درب بادبزنی با بدنه مقاوم پلی اتیلن و رنگبندی متفاوت دارد که باعث شده تا در هر مکان عمومی، سوپر مارکتها و فروشگاه ها قابل استفاده باشد و می توان با این سطلها زباله ها را تفکیک نمود. از مزایای این سطل چرخ دار بود آن است. چرخ های استفاده شده در این سطل ها از بهترین و مرغوبترین مواد صنعتی دنیا ساخته شده است.

سطل آشغال چرخدار ۲۴۰ لیتری با بدنه مستحکم و ظاهر زیبا با قابلیت استفاده مخزن در  مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و…. تولید شده است که دارای دو چرخ  متحرک جهت حمل سریع و راحت حجم بالای زباله می باشد .

اصول طراحی سطل آشغال پلاستیکی بزرگ چرخدار ۲۴۰ لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط زندگی و کاری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار ۲۴۰ لیتری یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت خندان تولز می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت خندان تولز زمینه ی دسترسی آسان و خرید سطل زباله چرخدار بزرگ  ۲۴۰ لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار

کد محصول ۸۱۲۱
حجم مخزن ۲۴۰ لیتر
وزن مخزن ۱۳ کیلوگرم
ظرفیت مخزن ۱۱۰ کیلوگرم
طول مخزن ۷۲ سانتیمتر
عرض مخزن ۵۸ سانتیمتر
ارتفاع با درب ۱۰۵ سانتیمتر
ارتفاع بدون درب ۱۰۰ سانتیمتر
ضمانت مخزن ۶ ماه
رنگ بندی ۸ رنگ
مواد اولیه hdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار ۲۴۰ لیتری سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار

سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  سازگار با محیط زیست
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  با  قابلیت حمل  راحت
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  با  قابلیت شستشوی
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  مقاوم در برابر رطوبت
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  در رنگهای متنوع و زیبا
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار تحمل دمای ۴۰ تا ۶۰ +
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار دارای گواهی اصالت کالا
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  دارای برچسب  RFID
سطل پلاستیکی بزرگ  با  استاندارد ISO 9001:2008
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  مقاوم  مواد شیمایی
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  با  قابلیت ضد عفونی
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار با  قابلیت تعویض درب
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  دارای ۲ چرخ  متحرک
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار با  قابلیت چاپ لوگو
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  دارای یکسال ضمانت

سطل بازیافت پلاستیکی بزرگ چرخدار

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

» سایر محصولات شرکت خندان تولز

مخزن زباله پلاستیکی بزرگ  چرخدار ۱۰۰ لیتری
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار ۱۰۰ لیتری دمپردار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار ۱۰۰ لیتری پدال دار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار ۱۲۰ لیتری بادبزنی
مخزن زباله پلاستیکی بزرگ  چرخدار ۱۲۰ لیتری
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار ۱۲۰ لیتری دمپردار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار ۱۲۰ لیتری پدال دار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار ۲۴۰ لیتری پدال دار
مخزن زباله پلاستیکی بزرگ  چرخدار ۳۶۰ لیتری
سطل زباله بزرگ  چهار چرخ ۶۶۰ لیتری پلاستیکی
سطل زباله بزرگ  چهار چرخ  ۷۷۰ لیتری پلاستیکی
سطل زباله بزرگ  چهار چرخ  ۱۱۰۰ لیتر پلاستیکی
سطل زباله بزرگ چرخدار  ۲۴۰ لیتری گالوانیزه
سطل زباله بزرگ  چرخدار  ۶۶۰ لیتری گالوانیزه
سطل زباله بزرگ  چرخدار  ۷۷۰ لیتری گالوانیزه
سطل زباله بزرگ چرخدار  ۱۱۰۰ لیتری گالوانیزه

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل آشغال بزرگ چرخدار  می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلاستیکی چرخدار نقش مهمی در بازیافت زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده و قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله به دو گروه تر و خشک است.

خندان تولز تولیدکننده سطل زباله چرخدار در خدمت شما عزیزان می باشد. برای استعلام قیمت سطل زباله چرخدار با ما تماس بگیرید.