پلاستیک فونداسیون

نایلون فونداسیون چیست و چه کاربردی دارد ؟

نایلون فنداسیون یا همان بتن ریزی یکی از نوع های نایلون عریض مورد استفاده در صنعت کشاورزی و گلخانه ای است که کاربرد بدون جایگزینی در صنعت ساخت و ساز دارد، این نو پلاستیک با عنوان نایلون پی ساختمان، نایلون شناژ و نایلون بتن ریزی هم شناخته شده است.

اصلی ترین کاربرد پلاستیک فونداسیون برای پی ریزی ساختمان است تا باعث جلوگیری از نفوذ آب به کف خاکی ساختمان شود، از همین رو با استفاده از این نایلون در ساخت و ساز قالب فنداسیون بسیار دقیق و بی نقص می شود و از نفوذ آب به داخل خاک جلوگیری می کند و در نهایت پی ساختمان یا همان فنداسیون بسیار مقاوم، منظم و یک سطح می شود.

پلاستیک فونداسیون
پلاستیک فونداسیون

نایلون فنداسیون در چه مواردی کاربرد دارد ؟

پلاستیک فنداسیون بیشتر برای موارد ساختمانی برای ساخت ساز استفاده می شود ، به طور مثال برای جلوگیری از عبور آب سیمان به داخل زمین و قالب گیری بهتر سازه استفاده می شود. ( موارد استفاده بیشتری نیز دارد )

تولید انواع نایلون شناژ ( پلاستیک بتن ریزی )

بیشتر مصرف پلاستیک شناژ برای بتن ریزی فنداسیون و جلوگیری از خروج آب درون بتن است همینطور از ورود خاک ریزشی به داخل فنداسیون و بر روی ورق های فلزی برای درز بندی بهتر  استفاده می شود .

نایلون بنایی : این نوع نایلون نیز تفاوت قابل ذکری با دیگر نوع های پلاستیک فنداسیون یا همان ساختمانی با ابعاد عریض ندارند و می توان با توجه به نوع نیازی که دارید ابعاد و ضخامت مورد نظر خود را برای این مدل هم سفارش دهید .

آیا قیمت نایلون بنایی با دیگر نمونه ها متفاوت است ؟ خیر ، نایلون های بنایی مورد استفاده برای این صنف تفاوت چندانی با دیگر نایلون های ساختمانی ندارد از همین رو قیمت نهایی یکسان است مگر این ابعاد و سفارش اختصاصی داشته باشید .

برای خرید پلاستیک فونداسیون با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

رنگبندی تولید

همانطور که پیشتر گفتیم خط تولید خندان تولز هیچ محدودیتی در تولید پلاستیک فنداسیون ندارد از همین رو هیچ محدودیتی در تولید هر نوع محصول پلی اتیلنی در طیف رنگبندی گسترده مورد نیاز مشتری وجود ندارد. رنگبندی های پر سفارش برای نایلون پی ریزی ساختمان عبارتند از :

  • مشکی
  • شفاف
  • مات
  • رنگی