صفحه برش آهن اوسیس

صفحه سنگ چیست؟

صفحه برش:

صفحه سنگ برش استیل : دارای ضخامت کم می باشند و برای برش و لایه برداری استیل با ضخامت کم از آن استفاده می کنیم.

و به دو صورت زیر می باشند :

–صفحه سنگ مینی استیل : سایز این صفحه برش استیل معمولا ۱*۱۱۵ می باشد.

–صفحه سنگ بزرگ استیل : سایز این صفحه برش استیل معمولا ۱.۶*۱۸۰ می باشد.

صفحه سنگ برش آهن : برای برش دادن انواع مواد ساخته شده از فولاد و شکل دادن به آنها استفاده می شود.

و به دو صورت زیر می باشند :

–صفحه سنگ مینی آهن : سایز این صفحه برش آهن معمولا ۳*۱۱۵ می باشد.

–صفحه سنگ بزرگ آهن : سایز این صفحه برش آهن معمولا ۳*۱۸۰ می باشد.

صفحه سنگ سنگبری : برای برش و سایش انواع سنگ های صنعتی و زینتی استفاده می شود و در سه سایز زیر مورد استفاده می باشد .

صفحه برش آهن اوسیس
صفحه برش آهن اوسیس

صفحه برش آهن بزرگ اوسیس ( Oasis )

برای برش آهن آلات از جمله پلیت های آهنی، تیرآهن، ورق های آهنی، انواع پروفیل و … با استفاده از دستگاه فرز آهن احتیاج به صفحه برش آهن اوسیس است. صفحه برش آهن شامل ذرات ریز فشرده به هم است. این ذرات در اصطکاک تماس با آهن ضمن برش آن به مرور کم می شود تا تمام شود. یکی از بهترین مارک های این محصول صفحه برش آهن بزرگ اوسیس است.

یکی از بهترین صفحه برش های بازار با محدوده قیمت ارزان صفحه سنگ برش اوسیس است. این محصول از دسته محصولات با کیفیت ساخت کشور چین است. این شرکت محصول جدید خود را با شکل و شمایل متفاوت ارائه کرده است تا محصولات تقلبی قابل شناسایی باشند. این شرکت چینی به صورت تخصصی مشغول ساخت صفحه برش است.

صفحه برش آهن بزرگ اوسیس در واقع ضخامت ۳ میلی متر دارد و قطر آن ۱۸۰ میلی متر است. این اندازه ها استاندارد برای نصب روی دستگاه های برش آهن ساخته شده اند که قطر شفت آن ها هم ۲۲٫۲۳ میلی متر است.

صفحه برش یا اصطلاحا صفحه سنگ برش اوسیس یکی از بهترین صفحه برش آهن های موجود در بازار با محدوده قیمت ارزان است. که قدرت برش بالایی دارد و دوام زیاد. و در مدت زیادی قادر به مصرف آن خواهید بود.

خرید و قیمت صفحه برش بزرگ آهن اوسیس

در این فروشگاه صفحه برش بزرگ آهن با مارک اوسیس در بسته های تکی و ده تایی ارائه می شود که قیمت صفحه برش آهن اوسیس در فروشگاه ما بسیار پایین تر از سایر فروشگاه ها است. فروشگاه خندان تولز برای رفاه حال مشتریان به صورت خرده در بسته های ده تایی و به صورت عمده صفحه برش آهن اوسیس را به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت عمده صفحه برش و خرید صفحه برش آهن اوسیس و ساب با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا از تخفیف های خرید عمده صفحه سنگ آهن در فروشگاه ما بهره مند شوید.