شیلنگ آبیاری

انواع شیلنگ ابیاری کشاورزی

شیلنگ آبیاری را ما کلا به دو دسته مهم تقسیم بندی می کنیم:

شیلنگ آبیاری خانگی: از این شیلنگ ها معمولا در رساندن آب به باغچه ها یا باغهای کوچک استفاده می شود. معمولا کشاورزان با متصل کردن این شیلنگ به یک تانکر آب که در باغهای کوچک خود تعبیه شده اند آب را به قسمتهای مختلف آن می رسانند.

شیلنگ آبیاری کشاورزی قطره ای: از آبیاری هم در باغهای بزرگ استفاده می شود و هم در باغهای کوچک. که می توان گفت بهترین روش برای آبیاری باغها و زمینهای کشاورزی بزرگ است. در زمین های کشاورزی معمولا استخری درست می شود و آب در آنجا ذخیره می گردد و از طریق این شیلنگ ابیاری کشاورزی به زیر درختان منتقل می گردد.

فروش های ویژه و پیشنهادهای استثنایی این فروشگاه انواع شیلنگ آبیاری کشاورزی را از دست ندهید. شیلنگ های آبیاری کشاورزی امروزه با توجه به کاهش سطح آبهای زیر زمینی و پیشبرد سیاست های صرفه جویی در مصرف آب، در بازار بسیار خرید و فروش می شود. اگر شما هم می خواهید شیلنگ ابیاری کشاورزی بخرید پیشنهادات ویژه این فروشگاه را از دست ندهید.

شیلنگ آبیاری
شیلنگ آبیاری

مزایای استفاده از شیلنگ آبیاری قطره ای

روز به روز با کم شدن آبهای زیر زمینی و خشکسالی های زیادی که در اقسا نقاط جهان رخ می دهد، استفاده از شیلنگ های آبیاری قطره ای افزایش یافته است و به عبارت دیگر استفاده از این شیلنگها در دستور کار کشاورزان قرار گرفته است.

از مهمترین دلایلی که باعث شده از شیلنگ ابیاری قطره ای استفاده شود عبارتند از:

  • صرفه جویی در مصرف آب
  • کاهش هزینه های خرید آب برای آبیاری زمین های کشاورزی
  • رساندن یکسان آب به تمامی نقاط زمین کشاورزی
  • افزایش بازدهی در تولید محصولات کشاورزی
  • و …

با توجه به شرایط و مزایایی که برای این شیلنگ مطرح شد اگر تصمیم به خرید شیلنگ آبیاری کشاورزی قطره ای گرفته اید در این فروشگاه موجود میباشد.

شیلنگ آب باغبانی

از جمله شیلنگ های مقاوم و بسیار انعطاف پذیری که از آن در آبیاری محصولات در باغ ها استفاده می شود شیلنگ آب باغبانی می گویند. این شیلنگ ها تفاوت هایی با شیلنگ های آب خانگی دارند که مهمترین آنها به شرح زیر است:

  • شیلنگ آب باغبانی در برابر خراشیدگی ها و ضرباتی که از بیرون بر شیلنگ وارد می شود مقاوم تر است.
  • شیلنگ آب باغبانی معمولا جنسی سختر با انعطاف بیشتر نسبت به شیلنگ آب خانگی تولید می گردد.
  • و …

این شیلنگ با متراژهای مختلف و در بسته بندی های شیک و تجاری جهت ارسال برای شما مشتریان آماده بارگیری است.

شیلنگ آبیاری
شیلنگ آبیاری

قیمت شیلنگ آبیاری قطره ای

از مهمترین اطلاعات برای خرید یک شیلنگ آبیاری مرغوب و مناسب دانستن قیمت آن است.

حقیقتا قیمت شیلنگ آبیاری قطره ای برای یک کشاورزان می توان بسیار مهم باشد و معمولا کشاورزان به دنبال خرید یک شیلنگ آبیاری خوب با قیمت مناسب هستند.

به جرعت می توان به این موضوع پی برد که در فروشگاه خندان تولز همیشه شیلنگ های کشاورزی اعم از شیلنگ سمپاشی، آبیاری، باغبانی و … با قیمتی بسیار مناسب به سراسر ایران ارسال و به کشورهای مختلف صادر می شود.