smsبررسی مشخصات و قیمت بیل پارویی

smsبررسی مشخصات و قیمت بیل پارویی

smsبررسی مشخصات و قیمت بیل پارویی

، صنعت ساختمانی و موارد مشابه مشغول به کار هستید، استفاده از بیل در فعالیت شما بسیار پر کاربرد می‌باشد.
بیل ها در مدل های متفاوتی همچون بیل چاله کنی، بیل لبه، بیل گردن بلند، بیل گلو بلند، بیل زهکشی، بیل پارویی، بیل نوک تیز و… به بازار عرضه داده شده اند.
۷۰ درصد بیل ها وارداتی و محصول کشور چین هستند و حدود ۳۰ درصد از آنها در داخل ایران و یا کشور هایی مانند ژاپن و کره ساخته می‌شوند.
پیشنهاد گروه ابزار لاین برای خرید یک بیل باغبانی با کیفیت و همینطور قیمت مناسب، بیل پارویی فولادی دکو میباشد.
این بیل از یک تیغه‌ی پهن پارویی با ضخامت ۲ میلی متری ساخته شده است. تیغه‌ی پهن بیل باعث میشود که بیل نفوذ بهتری در خاک و املاح داشته باشد و همچنین با قرار دادن پا بر روی آن، فشار بهتر و بیشتری بر بیل وارد شود.
از این بیل برای باز کردن راه آب، کندن چاله و فعالیت های ساختمانی همچون حمل ماسه و شن و سیمان، جا به جا کردن خاک و موارد مشابه استفاده می‌گردد.
این محصول با کیفیت و با دوام ساخته شده از ورق فولاد کره ای و سخت کاری شده با مواد عالی میباشد.
جنس تیغه ی بیل نشانگر استحکام کافی برای جا به جایی مصالح و خاک است لذا انتخاب بیل پارویی دکو از بهترین خرید های شما خواهد بود.
بیل پارویی دکو در استفاده ی طولانی مدت دچار مشکل نمیشود و همچنین در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی دارد.
نا گفته نماند این بیل فاقد دسته است و وزن تیغه ی آن بدون احتساب دسته ۱.۲۵۸ گرم می‌باشد. شما با انتخاب دسته‌ی سبک وزن می‌توانید از سنگین بودن بیش از اندازه ی بیل جلوگیری کنید. همچنین با استفاده از یک دسته‌ی بلند می‌توانید قدرت فعالیت خود را بیشتر کنید.
بین تیغه و دسته ی این بیل پارویی و فولادی، انحرافی وجود دارد که این زاویه باعث عدم خم شدن بدن و زانوهای شما در حین کار و همچنین باعث خاک برداری بهتر نیز می شود.
طول این تیغه ۴۲ سانتی متر و عرض آن نیز ۲۲ سانتی متر است.
این محصول بهترین بیل پارویی نسبت به محصولات مشابه وارداتی خود، از لحاظ کیفیت و قیمت نیز می‌باشد.