چسب ۱۲۳ میتراپل

چسب ۱۲۳ میتراپل ۴۰۰ میلی لیتر چیست؟

یکی از کاربردی ترین چسب های این شرکت چسب ۱۲۳ میتراپل یا چسب فوری می باشد که بسیار سریع عمل کرده و از قدرت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است. این چسب یک چسب ترکیه ای می باشد که از ترکیه به ایران صادر میشود
برند فوق که با نام های میتراپول/ میترا اپل/ میتر اپل/ Mitreapel / mitrapel در بازار ایران شناخته می شوند. یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود است. تولید این محصول در کشور ترکیه برای پاک کردن و تمیز کردن سطوح و دست ها ، فلزات و غیره از چسب ۱۲۳، محصولی جدید به بازار روانه کرده که با توجه به کاربرد بالای چسب ۱۲۳، از این محصول نیز استقبال گرمی به عمل آمده است.

چسب ۱۲۳ میتراپل دو جزئی بوده و از مایع چسب و اسپری تشکیل می شود. چسب های این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای استاندارد بین المللی می باشد و در بسیاری از کشور ها عرضه و مورد استفاده قرار می گیرد.

درباره کارخانه چسب ۱۲۳ میتراپل:

شرکت بتا کیمیا (میتراپل) به عنوان یک تجارت کوچک تولید و تجارت چسبهای PVAc بر پایه آب را در سال ۱۹۸۷ در استانبول آغاز کرد. اولین کارخانه میتراپل در سال ۱۹۹۶ در آیدین در غرب ترکیه تأسیس شد…

مشاهده سطل زباله چرخدار

موارد مصرف این کالا:

چطور چسب ۱۲۳ را از روی بدنه خودرو پاک کنم؟

چطور چسب یک دو سه را از روی فلز و پلاستیک پاک کنم؟

چطور چسب یک دو سه را از روی لباس پارچه ای و یا چرمی تمیز کنم؟

چطور چسب ۱۲۳ را از روی کابینت و سنگ پاک کنم؟

چطور چسب ۱۲۳ را از روی پوست دست و یا بدن پاک کنم؟

چسب ۱۲۳ میتراپل

موارد ایمنی:

بخار های ناشی از چسب های ۱۲۳ سمی می باشد و باید از استنشاق آنها خودداری نمایید. در هنگام کار با این چسب ها از دستکش استفاده کنید و در صورت برخورد با دست، دستهایتان را با آب گرم و صابون بشویید.

برای پاک کردن چسب به نکات زیر توجه داشته باشید:

این نکته مهم است که برای پاک کردن و تمیز کردن چسب ۱۲۳ از روی این سطوح، به لباس و پوست و … آسیب نرسد.

کافی است برای این کار اسپری حلال چسب ۱۲۳ میتراپل را خریداری نمایید. سپس دستکش برای محافظت دست های خود به دست کنید و پس از تکان دادن آن، محل چسبی را اسپری کنید. پس از چند ثانیه پارچه تمیز برداشته و محل را پاک کنید.

توجه داشته باشید که این ماده سمی بوده و نباید آن را مستقیما استنشاق کنید.

همچنین سعی کنید آن را از دسترس کودکان دور نگه داشته و همچنین از قرار دادن آن در برابر نور مستقیم خورشید و یا گرمای شدید جدا خودداری نمایید.

توجه نمایید که پیش از امتحان کردن اسپری حلال چسب، بخش کوچکی از کار را اسپری نموده و چنانچه پاسخ مد نظر شما از کار گرفته شد سپس روی تمام سطح درگیر از آن استفاده کنید تا چنانچه از کیفیت کار راضی نبودید، تمام محل مورد نظرتان را از بین نبرید.

خرید نایلون عمده

نحوه استفاده:

برای استفاده از چسب ۱۲۳ میتراپل سطح مورد نظر را از گرد و غبار و هرگونه آلودگی پاک کنید و اطمینان حاصل کنید که سطح خشک باشد، سپس اسپری را بر روی یکی از سطوح اعمال کنید و بر روی سطح دیگر ۲ الی ۳ قطره چسب قرار دهید. اجازه دهید بخار اسپری خشک شود. سپس دو سطح را با اندکی فشار روی هم قرار دهید و ۵ ثانیه به همان حالت نگه دارید.