چرا قفل باید کتابی بخریم؟

چرا قفل باید کتابی بخریم؟

چرا قفل باید کتابی بخریم؟

امروز به دلیل افزایش نرخ بیکاری، تعداد سرقت ها در جهان روز به روز در حال افزایش است. با افزایش تعداد بیکاران در جامعه، تعداد سرقت ها نیز روز به روز بیشتر خواهد شد. امنیت هرگز به طور تصادفی حاصل نمی شود.

سارقان امروزی بسیار متفاوت از سارقان گذشته هستند ، امروزه روش های جدیدی اختراع شده است که کار سارقان را تسهیل کرده است. به عنوان مثال ، استفاده از قفل نمی تواند مانع ورود سارق به خانه یا محل کار شود، بنابراین شما برای ایجاد امنیت بیشتر در مکان خود به قفل های جدیدی به نام قفل کتابی نیاز دارید.

اگر به دنبال قفل ایمن هستید، توصیه می کنیم قفل کتابی تهیه کنید، زیرا دارای بالاترین سطح امنیت است. قفل شدن درها و جلوگیری از دسترسی سارقان به آنها یکی از مهمترین مواردی است که همه باید برای محافظت از خانه یا فروشگاه خود در نظر بگیرند.

برای جلوگیری از دسترسی سارقان بهتر است از این نوع قفل ها استفاده شود، قفل انواع مختلفی دارد اما همانطور که گفته شد قفلی که بالاترین سطح امنیتی را در کشور ما دارد قفل کتاب است، زیرا سارقین به میله های اتصال و زبانه ای قفل دسترسی ندارند

در ادامه با انواع قفل کتابی ضد سرقت و ایمن آشنا میشویم تا شما عزیزان بتوانید یک قفل کتابی جدید و قابل اعتماد برای خود بخرید. اگر قصد خرید این نوع قفل ها را دارید در ادامه ای مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین قفل کتابی ضد سرقت و ایمن آشنا شویم.

با وجود فناوری ها و دستگاه های پیشرفته برش امروزی باز کردن قفل های آویز کار زیاد پیچیده ای برای سارقان نیست. به همین دلیل شرکت های تولید کننده قفل همچون برند های گیرا، پارس و… شروع به ساخت قفل های جدیدتری کردند،

این قفل ها به دلیل شباهت ساختاری با کتاب به قفل های کتابی معروف شدند. باز کردن این نوع قفل ها با دستگاه های برش به هیچ وجه کار آسانی نیست و از این قفل ها معمولاً در فروشگاه و مکانهای بسیار مهم استفاده می شود.

به دلیل کوتاه شدن حلقه ، بریدن این قفل ها نسبت به سایر قفل ها ایمن تر است. آنها دو کانال و یک زبان قفل دارند که با ترفندهای اساسی از قفل شدن آنها جلوگیری می کند. قفل های کتاب معمولاً دارای یک لایه محافظ قوی از فولاد هستند. این لایه محافظ از شکستن قفل جلوگیری می کند.

مغزی این قفل ها دارای سیستم قفل رایانه ای است، بدین معنی که کلیدهای آنها توسط یک برنامه رایانه ای ساخته می شود و این باعث می شود که امکان باز شدن این قفل ها با شاه کلید ها کاهش یابد. مغزی از جنس فلز برنج دارند این مغزی ها معمولاً در برابر خوردگی اسید بسیار مقاوم هستند ، بنابراین قفل های ضد اسید نیز نامیده می شوند.

بهترین مارک قفل کتابی ضد سرقت کدام است؟

تمام قفل های کتابی دارای برندها و تنوع و انواع متفاوتی هستند، قفل کتابی هم از این قاعده مستثنی نیست و در تولید این محصول هم برندهای زیادی مشغول تولید و فعالیت هستند که از جمله مهمترین و برترین مارک های قفل کتابی میتوان به گیرا (Gira)، پارس (Pars)، باتیس (batis)، ویرو (Viro)، منیر صنعت (Monir Sanat)، ریما (RIMA)، روستیک (Rustic)، کلون (Klun)، و.. اشاره کرد