پلاستیک فونداسیون چیست؟

نایلون ها محصولات پلی اتیلنی هستند که دارای کاربردهای بسیاری زیادی در حوزه های گوناگون هستند. یکی از انواع نایلون ها، پلاستیک فنداسیون می باشد که در حوزه ساخت و ساز به کار می رود.

پلاستیک فونداسیون چیست؟

کاربرد پلاستیک فنداسیون

نایلون فنداسیون یکی از انواع نایلون عریض است که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با نام هایی چون نایلون پی، نایلون بتن ریزی و نایلون شناژ هم شناخته می شود. کاربرد اصلی این نوع از پلاستیک برای پی ریزی ساختمان می باشد. در واقع نقش اصلی آن در ساختمان سازی، جلوگیری از نشت آب ملات به کف خاکی فنداسیون است تا به این ترتیب قالب فنداسیون بسیار دقیق شکل گیرد و از چسبیدن ملات و رسوخ آب آن به داخل خاک جلوگیری شود و پایه و اساس ساختمان یعنی فنداسیون قوی و مستحکم باشد. هم چنین با به کارگیری پلاستیک شناژ به سهولت می توان از ریزش سنگ و خاک به داخل ملات فنداسیون و بتن جلوگیری کرد و بدین وسیله کیفیت اصلی بتن را حفظ کرد. البته نایلون فنداسیون بسته به استفاده مشتری می تواند در موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال، هنگام ساخت سقف های کامپوزیتی از نایلون شناژ برای قسمت زیر بتن کف سقف و روی ورق های فلزی به کار برده می شود که بتواند سطح کامل سقف را پوشانده و درز بندی کاملی داشته باشند.

 

تولید نایلون فندانسیون

نایلون های ساختمانی معمولا از عرض ۵۰ سانتی متر تا ۱ متر سفارش داده می شود. البته ابعاد و ضخامت سفارشی باید با توجه به نوع مصرف و نیاز شما تولید شود. از همین رو می توانید هر نوع سفارش سازی در تولید را که نیاز دارید به مشاوران فروش ما اطلاع دهید تا محصول نهایی دقیقا مطابق نیاز شما تولید و تحویل داده شود. هم چنین این محصول قابلیت تولید با مواد اولیه درجه یک، دو و سه را دارد که بیشتر از مواد اولیه درجه دو و سه در تولید آن استفاده می شود، اما بنا به درخواست شما امکان سفارش با مواد اولیه درجه یک نیز وجود دارد. اگر به دنبال نایلون فندانسیون با کیفیت هستید می توانید با فروشگاه خندان تولز باشماره تلفن ۰۲۱۳۳۱۱۹۹۵۶ در تماس باشید. این مجموعه با فروش نایلون فندانسیون با کیفیت و قیمت مناسب در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 

قیمت نایلون عریض ساختمانی

قیمت نایلون عمده ساختمانی به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه، هیچ گاه ثابت نیست. از دلایل دیگر ثابت نبودن قیمت نایلون ساختمان، این است که بنا به سفارش مشتری می ‌تواند در ابعاد و اندازه های سفارشی تولید شود. پس باید برای استعلام قیمت نایلون ساختمانی و صنعتی، با شماره‌ های موجود در همین سایت تماس بگیرید. هم چنین می توانید جهت استعلام قیمت روز مواد نایلونی به صفحه قیمت نایلون مراجعه بفرمایید.

پلاستیک فونداسیون چیست؟

سوالات متداول

  1. ضرورت استفاده از پلاستیک فنداسیون چیست؟ عدم استفاده از پلاستیک فنداسیون باعث کشیده شدن آب بتن شده و در مقاومت نهایی آن تاثیر منفی چشم گیری می‌ گذارد. لذا می بایست دیواره ای که بتن با خاک تماس خواهد داشت را توسط نایلون بپوشانیم تا بتن با خاک تماس مستقیم نداشته و به اصطلاح معمول آب بتن کشیده نشود. با استفاده به موقع از نایلون ها می توان کیفیت فنداسیون بندی ساختمان را حفظ کرد.
  2. نایلون چه مزیتی نسبت به سایر روش های عایق بندی پی دارد؟ استفاده از این نوع پلاستیک‌ ها نسبت به سایر روش ‌های عایق بندی ارزان تر بوده و اجرای آن نیز سریع ‌تر و با هزینه کم تری صورت می‌ پذیرد.
  3. مهم ترین ویژگی نایلون شناژ که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود کدام است؟ به دلیل کاربرد این نوع نایلون در اجرای پروژه های فنداسیون بندی و بتن ریزی، باید دارای استحکام قابل قبولی باشد که تحمل فشار وارده را داشته باشد و به راحتی پاره و سوراخ نشود.
  4. آیا بهتر است که از پلاستیک درجه یک برای عایق بندی پی ساختمان استفاده کنیم؟ از آن‌ جا که این پلاستیک ‌ها نقش عایق بندی بلند ‌مدت ندارند، همین قدر که بتوانند کیفیت خود را در روز‌های ابتدایی بعد از بتن ریزی فنداسیون حفظ کنند کافی است و لازم نیست از بابت تامین آن‌ ها هزینه‌ زیادی را متقبل شویم و از انواع درجه یک استفاده کنیم. معمولا این نوع از پلاستیک ها در انواع درجه دو و سه سفارش داده می شوند.