نکات مهم خرید سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین

نکات مهم خرید سطل زباله 60 لیتری چرخ دار گودبین

در دنیای امروز، تاثیر کیفیت ابزار نظافتی در محیط‌ های مسکونی، تجاری و صنعتی و … بر هیچ‌کس پوشیده نیست. لذا جهت تأمین حداکثری حفظ پاکیزگی بدون توجه به مولفه‌های موثر بر بهداشت محیطی امکان پذیر نمی‌باشد از این رو نیاز به سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین در تمامی مکانها و فضاها وجود دارد. از این رو مجموعه ی خندان تولز  همواره تلاش کرده است که مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب به فروش برساند.

اصول تولید و طراحی مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین پلی اتیلن به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری و محیط زندگی با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد.

نکات مهم خرید سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین

هنگام خرید سطل زباله چرخ دار گودبین و سایر سطل های زباله باید مد نظر داشته باشید که به چه نوع سطلی و برای چه کاربردی لازم دارید. و به خصوصیات و  ویژگیهای ذکر شده برای محصولات دقت فرمایید و سپس اقدام به خرید کنید که به از این نکات اشاره خواهیم کرد.

مواد اولیه سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین

پلی اتیلن از نفت حاصل می شود. تقریبا هر ۱.۷۵ کیلوگرم نفت خام یک کیلوگرم پلی اتیلن سنگین تولید می کند که این پلی اتیلن سنگین قابلیت بازیافت را دارد. و باید گفته شود که عمومی ترین و پرمصرف ترین و شاید اولین نوعی از پلاستیک ها که به وجود آمد پلی اتیلن سنگین (HDPE) بود.

سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین (HDPE) قوی و با تراکم بالا است که پلاستیکی نسبتا سفت با یک ساختار بلورین را ایجاد می کند. در واقع زنجیرهای پلیمری موجود در HDPE، خطی تر و به هم نزدیک تر هستند، در نتیجه نیروهای بین مولکولی آن بیشتر شده و استحکام کششی بیشتری خواهند داشت. خوب است بدانید وقتی هیچ شاخه‌ای در مولکول وجود نداشته باشد آن را پلی اتیلن خطی می‌نامند.

 

رنگبندی سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین

سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین پلی اتیلن در رنگهای بسیار زیبا و متنوع تولید میگردد که مشتریان گرامی می توانند با توجه به سلیقه خود و نحوه کاربردسطل اقدام به خرید در رنگهای مورد علاقه خود نمایند.

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین جهت تفیکیک زباله و سایر کاربردها گوناگون در رنگهای متنوع  : آبی – زرد – سبز روشن – سبز تیره  – قرمز – نارنجی – دودی و … قابل عرضه می باشد.

نکات مهم خرید سطل زباله 60 لیتری چرخ دار گودبین

قیمت سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و بهداشت محیط داشتن ابزار نظافتی مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا خندان تولز زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین را برای مشتریان گرامی با مناسب ترین قیمت فراهم نموده است.

قیمت سطل زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین در مجموعه ی خندان تولز نسبت به قیمت های موجود این محصول در بازار بسیار پایین تر از این رو برای برخی از مشتریان گرامی شاید این سوال پیش بیاید که دلیل این موضوع چیست. باید خاطر نشان کنیم که دلیل این امر عرضه مستقیم و حذف واسطه ها و هچین اصول اصلی شرکت سود کمتر و فروش بیشتر می باشد.

کاربردهای مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار گودبین پلی اتیلن یکی از پر کاربرد ترین و پر فروش ترین محصولات خندان تولز باشد که دارای کاربردهای بسیار متنوعی برای تمامی فضاها می باشد. برخی از این کاربردها عبارتند از:

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار با قابلیت استفاده در مجتمع های مسکونی

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار با قابلیت استفاده در مراکز ادرای و درمانی بهداشتی

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار با قابلیت استفاده در مراکز صنعتی و مراکز تجاری

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار با قابلیت استفاده در مراکز آموزشی و مراکز تفریحی

مخزن زباله ۶۰ لیتری چرخ دار با قابلیت استفاده در معابر شهری و شهرداری ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی