نایلون فنداسیون

نایلون فنداسیون در چه مواردی کاربرد دارد ؟

پلاستیک فنداسیون بیشتر برای موارد ساختمانی برای ساخت ساز استفاده می شوند و  به طور مثال برای جلوگیری از عبور آب سیمان به داخل زمین و قالب گیری بهتر سازه استفاده می شوند.

تولید انواع نایلون شناژ ( پلاستیک بتن ریزی )

بیشتر مصرف پلاستیک شناژ برای بتن ریزی فنداسیون و جلوگیری از خروج آب درون بتن است همینطور از ورود خاک ریزشی به داخل فنداسیون و بر روی ورق های فلزی برای درز بندی بهتر  استفاده می شود .

نایلون بنایی : این نوع نایلون نیز تفاوت قابل ذکری با دیگر نوع های پلاستیک فنداسیون یا همان ساختمانی با ابعاد عریض ندارند و می توان با توجه به نوع نیازی که دارید ابعاد و ضخامت مورد نظر خود را برای این مدل هم سفارش دهید .

آیا قیمت نایلون بنایی با دیگر نمونه ها متفاوت است ؟

خیر ، نایلون های بنایی مورد استفاده برای این صنف تفاوت چندانی با دیگر نایلون های ساختمانی ندارد از همین رو قیمت نهایی یکسان است مگر این ابعاد و سفارش اختصاصی داشته باشید .

ابعاد مورد استفاده برای نایلون بتن ریزی

معمولا از عرض  ۵۰ سانتی متر تا ۱ متر سفارش داده می شود ، البته ابعاد سفارشی باید با توجه به نوع مصرف و نیاز شما تولید شود نایلون فنداسیون

مواد اولیه نایلون فنداسیون

همانطور که در کاربرد نایلون فونداسیون خواندید ، این نوع از پلاستیک برای پی ریزی ساختمان مورده استفاده قرار می گیرد ، از همین رو توصیه می شود برای اینکه هزینه هایتان کمتر شود از مواد اولیه درجه ۲ و ۳ استفاده کنید ، اما بنا به درخواست مشتری می توان از مواد اولیه درجه ۱ نیز استفاده شود .

موارد استفاده از نایلون درجه ۱ چیست ؟ بیشتر برای پلاستیک های دسته دار تبلیغاتی یا بهداشتی یا مواردی کیفیت نایلون در آن مورده اهمیت است .

بیشتر بدانیم:

پلاستیک فونداسیون