صفحه گرانیت بر چیست؟

صفحه گرانیت بر چیست؟

صفحه گرانیت بر، یکی از انواع صفحه برش می باشد که امروزه، کاربرد های بسیار زیادی دارد.صفحه گرانیت بر، نقشی اساسی در دادن رنگ و لعاب به نمای داخلی و خارجی ساختمان ها دارد و در واقع با استفاده از آن ها می توان قدم بسیار بزرگی را در افزایش زیبایی های محیط برداشت. امروزه برای انواع برشکاری ها و کار با قطعات مختلف، انواع مختلفی از صفحه برش نیز وجود دارد. در واقع با افزایش تکنولوژی، مواد و متریال های بسیار زیادی در امور مختل،، به ویژه ساختمان سازی استفاده می شود که از برای کار با این متریال و استفاده از آن ها، باید از ابزار و لوازم مخصوصی استفاده کرد. صفحه گرانیت بر، یکی از این ابزار ها می باشد که امروزه بدون وجود آن، انجام بسیاری از امور امکان پذیر نبود. این صفحه با داشتن ویژگی های متعدد، توانسته جایگاه مناسبی را در صنعت کسب کند.

صفحه گرانیت بر، در میان انواع مختلفی از صفحات برشی، دارای کاربرد و محبوبیت بسیار بیشتری می باشد و عموم زمینه هایی که از این ابزار استفاده می شود، زمینه های ساختمان سازی است. در واقع، صفحه گرانیت بر با داشتن ویژگی ها و خصوصیات خاص و منحصر به فرد، یکی از اساسی ترین و اصلی ترین ابزار های مورد استفاده از صنعت ساختمان سازی می باشد و با آشنایی با ویژگی های این ابزار، درک اهمیت وجود آن بسیار آسان تر خواهد شد. در ادامه این مطلب، هر آنچه را که باید درباره سفحه گرانیت بر بدانید ذکر کرده ایم و شما را با تمامی خصوصیات و ویژگی های این صفحه آشنا کرده ایم. با کسب اطلاعات در خصوص صفحه گرانیت بر می توانید کاربرد های آن را نیز بدانید و در صورت نیاز به آن، اقدام به خرید صفحه گرانیت کنید.

پس توصیه می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید و با بهترین صفحه گرانیت بر و ویژگی های مخصوص آن آشنا شوید و اطلاعات خوبی را در خصوص صفحه گرانیت بر کسب کنید.

 

مشخصات صفحه گرانیت بر

صفحه گرانیت بر، دارای شیار هایی بر روی خود می باشد که این یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که سبب شده تا این صفحه از سایر صفحات برشی متمایز شود. علاوه بر این باید اشاره کنیم که صفحه گرانیت بر از با کیفیت ترین و مقاوم ترین فلزات آلیاژی ساخته می شود و جالب است بدانید که عموما از باکیفیت ترین آلیاژ فولاد ساخته می شود. در ضمن باید اشاره کنیم که طراحی این صفحه، نسبت به سایر صفحه های برشی کاملا متفاوت می باشد.

ابعاد صفحه گرانیت بر

صفحه گرانیت بر، در ابعاد مختلفی تولید می شود تا با استفاده از آن بتواند قطر های مختلفی را برش داد. اما با این وجود باید اشاره کنیم که از جمله پر فروش ترین و پر طرفدار ترین انواع صفحه گرانیت بر، می توان به صفحاتی که دارای سایز های ۱۱۵، ۱۸۰ و به ویژه ۲۳۰ میلی متری هستند اشاره کرد.

کاربرد

صفحه گرانیت بر، ابزاری است که می توان آن ها را حتی بر روی فرز نیز نصب کرد و اقدام به برشکاری نمود. اما باید اشاره کنیم که عموما کاربرد این صفحه، بیشتر از این حرف ها می باشد. همانطور که می دانید، سنگ های گرانیتی امروزه محبوبیت بسیار زیادی دارند. در واقع، با استفاده از سنگ های گرانیتی، می توان نمای بسیار زیبایی در بخش بیرونی ساختمان ها، بخش های داخلی، و به ویژه در کف ایجاد نمود. اما مساله ی مهمی که در این جا وجود دارد استفاه از بهترین ابزار برای برش این سنگ ها می باشد. عموما سنگ های گرانیتی دارای ابعادی در حدود ۲ تا ۵ متر می باشند. و در نتیجه، برشکاری آن ها کار آن چنان ساده ای هم نیست و نیاز به دستگاه ها و ابزار های مناسب است.

 

صفحه گرانیت بر، این امکان را به شما می دهد تا به آسانی بتوانید اقدام به برش ابعاد مختلفی از سنگ گرانیت کنید. در مطالب بالا ذکر کردیم که بر روی سطح صفحه گرانیت بر، شیار های متعددی وجود دارد. این شیار ها کمک می کنند تا عملیات برشکاری بسیار بهتر و راحت تر صورت بگیرد. همچنین، نیرویی ضربه ای تولید کند و باعث جدا شدن قطعه به بهترین شکل شود. علاوه بر این باید اشاره کنیم که یکی از مهم ترین ویژگی های صفحه گرانیت بر این است که دارای سر خوردگی بسیار کمی می باشد. به کمک صفحه گرانیت بر، می توان سنگ ها را با ابعاد بسیار بزرگ و قطر های بسیار زیاد برش داد.

نا گفته نماند که امروزه با استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها، بر روی سطح صفحه گرانیت بر به صورت کاملا منظم و دقیق ایجاد شیار هایی می  کنند تا بتواند علاوه بر بالا بردن سرعت برش، برشکاری ای منظم و کاملا دقیق را فرهم آورد.

قیمت صفحه گرانیت بر

صفحه گرانیت بر، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. در واقع همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم، صفحه گرانیت بر را در ابعاد و سایز های مختلفی می باشند و به همین سبب، قیمت صفحه گرانیت بر نیز متفاوت می باشد. همچنین نا گفته نماند که برخی از صفحات گرانیت بر، دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالاتر و بهتری می باشند. در نتیجه هنگام تهیه این صفحه، توجه کنید تا بهترین و مناسب ترین نوع آن را تهیه کنید. نا گفته نماند که در خرید صفحه گرانیت بر توجه داشته باشید که از منابع معتبر و شناخته شده خریداری کنید.