صفحه گرانیت بر رونیکس

صفحه گرانیت بر رونیکس

 

صفحه سنگ گرانیت بر رونیکس مدل RH-3501 ، اندازه ۲۳ سانتی متر بر اساس استاندارد TUV (نظارت بر سلامت کالا برای محیط زیست) و CE اروپا ساخته‌ شده است .

روش تولید این صفحه سنگ گرانیت‌ بر Hot Press بوده که این روش باعث بالا رفتن مقاومت آن در برابر فشار می‌گردد. از این صفحه برای برش انواع سنگ‌ها به‌خصوص گرانیت استفاده می‌شود.

سگمنت بلند ۱سانتی متری در کنار تیغه‌ی الماسه‌ای آن برش‌کاری را راحت‌تر کرده است.

خرید صفحه برش آهن اوسیس

حداکثر سرعت این صفحه ۸۰ متر بر ثانیه بوده و بیشترین سرعت چرخشی که برای آن در نظر گرفته‌شده ۶۶۵۰  rpm است.

توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از این صفحه سرعت دستگاه شما بیش از این مقدار نگردد. قطر این صفحه ۲۳۰ میلی‌متر است و از این صفحه می‌توان جهت برش‌های خشک و تر استفاده نمود.

گرانیت برهای رونیکس در ۲ لاین سیلور لاین و گرانیت بر ۳۵۰۱ تولید می‌گردند که مدل ۳۵۰۱ از کیفیت و دقت برش بالاتری برخوردار است این گرانیت بر در ۲ سایز تولید و عرضه میشود که از کامیاب کلینیک قابل سفارش میباشد.

گرانیت بر ها و همینطور گرانیت بر رونیکس در مقابل افزایش دما آسیب پذیر می‌باشند و در حین کار نیاز به خنک نگه داشتن دارد.

ویژگی های این صفحه گرانیت بر :

مناسب برای برش های خشک و تر
قابلیت برش انواع سنگ گرانیت و سنگ مرمر
دارای سگمنت های بلند با ارتفاع ۱۰ میلی متر
دارای شیارهای منظم در تمام سطح سگمنت
دارای کیفیت برش یکسان

شما می‌توانید انواع صفحع گرانیت بر را در صفح مخصوص گرانیت بر ها در وبسایت مشاهده نمایید. قیمت این مدل صفحه سنگ گرانیت بر در محدوده قیمت صفحه های برش گرانیت متوسط قرار می‌گیرد که به نسبت قیمت این صفحه مقدار برش بیشتر و به صرفه تری دارد . قیمت این صفحه گرانیت بر رونیکس در وبسایت کلینیک ساختمانی کامیاب به صورت ویژه تعیین شده است و تخفیف فوق العاده‌ای را شامل می‌گردد. حتما این صفحه را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید کلینیک ساختمانی کامیاب به عنوان نماینده فروش محصولات رونیکس اصالت این محصول را تضمین می‌نماید. صفحه گرانیت بر رونیکس

گرانیت برها عموما از الماس‌های ساخته شده به روش hotpress استفاده می‌کنند که این روش باعث مقاومت و افزایش کارایی صفحه در حین انجام برش‌ کاری می‌گردد.

یکی از مهمترین کارهایی که در هنگام استفاده از این صفحات در حین انجام کار برای افزایش عمر صفحه می‌توان انجام داد خنک نگه داشتن الماس صفحات است که این کار را عموما به وسیله آب انجام می‌گیرد.

استفاده از آب برای خنک نگه داشتن الماس ها باعث افزایش عمر صفحه و در نتیجه انجام برش بیشتر می‌شود.

رونیکس محصولات متنوعی درزمینه‌ی ابزار دارد که صفحه سنگ گرانیت‌بر رونیکس مدل RH-3501 نمونه‌ای از محصولات با کیفیت این شرکت می‌باشد. شرکت رونیکس توانسته است، پیوندی عمیق بین علم و بازار برقرار کرده و با عرضه محصولات با کیفیت، بازار خوبی را برای محصولات خود فراهم نماید.

خرید صفحه برش آهن کلینگ

صفحه سنگ گرانیت بر رونیکس با دوام مناسب و سگمنت های بلند الماسه خود باعث افزایش مقدار برش و دوام طولانی تر صفحه در مقایسه با دیگر صفحه های موجود در بازار می‌گردد .

شما می‌توانید انواع صفحع گرانیت بر را در صفح مخصوص گرانیت بر ها در وبسایت مشاهده نمایید.

قیمت این مدل صفحه سنگ گرانیت بر در محدوده قیمت صفحه های برش گرانیت متوسط قرار می‌گیرد که به نسبت قیمت این صفحه مقدار برش بیشتر و به صرفه تری دارد .

قیمت این صفحه گرانیت بر رونیکس در وبسایت خندان تولز کامیاب به صورت ویژه تعیین شده است و تخفیف فوق العاده‌ای را شامل می‌گردد.

حتما این صفحه را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید خندان تولز به عنوان نماینده فروش محصولات رونیکس اصالت این محصول را تضمین می‌نماید.