صفحه برش آهن اوسیس

صفحه سنگ اوسیس

صفحه سنگ اوسیس از برند های مطرح بازار می باشد که با داشتن قیمت های ارزان و کیفیت فوق العاده محصولات خود ، توانسته رقیبی برای مشابه های دیگر باشد. در حال حاضر صفحه ساب های اوسیس Oasis جز پرفروش ترین محصولات موجود در بازار می باشند. صفحه برش اوسیس یا در اصلاح Oasis یک محصول برای برش انواع قطعات می باشد که بیشتر جهت برش فلزات و استفاده در دستگاه فرز مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه برش از بافت خاصی تشکیل شده است که با استفاده کردن از آن به صورت تدریجی مورد سایش قرار می گیرد و نیاز به تعویض مجدد دارد.

خرید صفحه سنگ با کیفیت اوسیس

صفحه برش اوسیس دارای کیفیت مثال نزدنی در بازار می باشد که این صفحه ها در کشور چین تهیه و تولید می شوند و به همین علت دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشند. oasisi (اوسیس) دارای تنوع بالایی از انواع صفحات برش (فیبری) می باشد که دارای کیفیت و طول عمر بالایی می باشند و همچنین دچار شکستگی نمی شوند.

لیست قیمت اوسیس

تنوع ساب اوسیس زیاد بوده و به شرح زیر می باشد :
صفحه برش آهن ، مینی برش آهن ، ساب آهن اوسیس
برش استیل اوسیس ، مینی برش استیل
سنگ بر اوسیس ، پروفیل بر اوسیس

 

سایز سنگ های اوسیس به شرح زیر می باشد :

برش استیل اوسیس : ۱۸۰×۱.۶×۲۲.۲ mm

مینی برش استیل اوسیس : ۱۱۵x1x22.2 mm

برش آهن بزرگ oasis (اوسیس) : ۲۳۰x3x22.2 mm

سنگ بر اوسیس : ۲۳۰x3x22.2 mm

صفحه سنگ اوسیس

مشاهده صفحه برش آهن کلینگ

نمایندگی اوسیس در ایران

فروشگاه اینترنتی خندان تولز ، عرضه کننده رسمی برند اوسیس در اصفهان می باشد که به سراسر کشور فروش دارد و در صورت نیاز به خرید شرکتی با فاکتور رسمی آماده به همکاری می باشیم. فروش عمده صفحه اوسیس جز خدماتی می باشد که خندان تولز رسالت آن را برعهده دارد. نمایندگی صفحه سنگ اوسیس oasis امکان تهیه و آماده سازی هر تعداد صفحه ساب اوسیس را برای شما دارد و می توانید به صورت عمده یا تک از ما خرید داشته باشید.
قیمت صفحه سنگ اوسیس مطابق با قیمت کارخانه بوده که ما برای همکاران و شرکت ها درصد خوبی را نیز کسر خواهیم کرد. صفحه برش اوسیس با داشتن کیفیت بالا جز پر تقاضا ترین ابزارآلات سایش و برشی می باشد که فروشگاه خندان تولز امکان تهیه و توزیع انواع صفحه سنگ اوسیس را دارد. قیمت نمایندگی اوسیس در اصفهان بسیار مناسب بوده و امکان فروش تعداد نیز فراهم می باشد.

ساب آهن اوسیس

ساب اوسیس دارای عمر بالا به همراه کارایی و بازدهی خوب می باشد که در مرور زمان دچار افت کیفیت نخواهند شد. صفحه برش اوسیس مجهز به استاندارد های لازم به همراه گواهینامه های خاص می باشد که توانسته است در بازار ایران جایگاه خوبی بدست آورد. صفحه سنگ oasis ساخت چین می باشد.

سایز ساب آهن ۱۸۰x6x22.2 mm می باشد و همچنین ابعاد مینی ساب آهن اوسیس ۱۸۰x6x22.2 mm می باشد.

صفحه برش سنگ بری اوسیس

این صفحه برش های اوسیس دارای قطر و ضخامت های متفاوتی می باشند که برش آهن اوسیس دارای ابعاد ۱۸۰x3x22.2 mm می باشد ، مینی برش آهن اوسیس نیز دارای ابعاد ۱۱۵x3x22.2 mm می باشد.

خرید صفحه گرانیت بر رونیکس

 

سایز سنگ های اوسیس به شرح زیر می باشد :

برش استیل اوسیس : ۱۸۰×۱.۶×۲۲.۲ mm

مینی برش استیل اوسیس : ۱۱۵x1x22.2 mm

برش آهن بزرگ oasis (اوسیس) : ۲۳۰x3x22.2 mm

سنگ بر اوسیس : ۲۳۰x3x22.2 mm

مینی سنگ بر اوسیس : ۱۱۵x3x22.2 mm

پروفیل بر اوسیس دارای ابعاد ۳۵۵x3x25.4 می باشد.