شیلنگ آبیاری چیست؟

شیلنگ آبیاری چیست

شیلنگ یک اینچ یعنی اندازه ی منافذ داخلی شیلنگ که آب ها از داخل آن خارج می شود، می باشد به همین خاطر حتما به این نکته در هنگام تهیه وخرید شیلنگ توجه لازمه را داشته باشید.

شیلنگ آبیاری را معمولا برای آبیاری باغ ها و باغچه ها می توانید به راحتی استفاده کنید حتما به خاطر داشته باشید از این نوع شیلنگ ها برای لوله گاز و مصرف های صنعتی دیگر استفاده نکنید.

شیلنگ آبیاری را در متراژ های مختلف تولید می کنند و برای شست وشوی محوطه ها و حیاط می توانید از این شیلنگ ها استفاده کنید همچنین برای شست و شوی وسایل نقلیه هم می توانید از این شیلنگ ها استفاده کنید.

شیلنگ آبیاری چیست؟
شیلنگ آبیاری چیست؟

مشخصات شیلنگ آبیاری یک اینچ

از مشخصات شیلنگ آبیاری یک اینچ می توان به انعطاف پذیری بالای آن اشاره کرد چون اکثرا این نوع شلینگ های آبیاری از لاستیک ها و مواد پلیمری بسیار انعطاف پذیر تولید می کنند.

عنوان توضیحات
کاربرد کشاورزی، شستشوی محوطه
نوع شیلنگ آبیاری یک اینچ
ویژگی مقاومت و انعطاف پذیری بالا و طول عمر بالا، تنوع رنگ
جنس لاستیک، پلیمر

از ویژگی دیگر این نوع شلینگ ها می توان به طول عمر و مقاومت بالای آن اشاره کرد چون در ساخت این نوع شیلنگ ها از متریال پلی استر استفاده شده است که این امر باعث افزایش مقاومت شیلنگ می شود

ویژگی دیگر شیلنگ های آبیاری می توان به تنوع سطح مقطع و رنگ بسیار بالای آن اشاره کرد در همین جهت تمامی افراد با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانند شیلنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شیلنگ آبیاری چیست؟
شیلنگ آبیاری چیست؟

خرید شیلنگ آبیاری یک اینچ

دقت در خرید شیلنگ آبیاری یک اینچ بسیار مهم می باشد زیرا شیلنگ های بی کیفیت به راحتی در بازار به فروش می رسانند و به دلیل اینکه کیفیت پایینی دارند در برابر فشار آب دوامی نمی آورند.

برای اینکه هنگام خرید شیلنگ آبیاری از کیفیت آن اطمینان داشته باشید بهتر است از برند های نام آشنا و با سابقه خرید خود را انجام دهید زیرا برند های با سابقه محصولات بی کیفیت تولید نمی کنند.

از دیگر نکات خرید شیلنگ آبیاری که باید به آن توجه کنیم بسته بندی آن می باشد زیرا اگر اجسام تیزی به آن برخورد کند خیلی زود پاره می شود و شیلنگ کارایی خود را از دست می دهد.

 

قیمت شیلنگ آبیاری یک اینچ + خرید و فروش

قیمت شیلنگ آبیاری از نوع یک اینچ به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله اینکه از چه مواد اولیه برای ساخت آن استفاده شده است یعنی هر چه کیفیت مواد اولیه بیشتر باشد، کیفیت و قیمت شیلنگ نیز بالا می رود.

قیمت شیلنگ‌ آبیاری یک اینچ در هر متر معمولا در بازار ۵۰۰۰۰ تومان تا ۲۵۰۰۰۰ تومان متغیر و متفاوت می باشد این تفاوت در قیمت به اینکه از چه برندی و با چه کیفیتی تولید می شود بستگی دارد.

بیشتر بدانید:توری مرغی