خرید گونی قیرگونی

گونی قیرگونی در ایران با نام‌هایی دیگر همچون گونی چتایی، گونی کنفی، گونی چتایی بنگال، گونی درجه دو و گونی درجه سه نیز شناخته می ‌شود.
با توجه به نامها و اسامی مختلف انواع این مدل از گونی جز از لحاظ ظاهر تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارد و تمامی این اسامی کاربرد یکسان و مشابهی دارند.
زمانی که به دنبال خرید قیرگونی باشید، متوجه خواهید شد که خرید گونی قیرگونی نیز خود نیازمند داشتن اطلاعات و تخصص است. موضوعی که می‌تواند بر روی نتیجه نهایی خرید شما تاثیر داشته و بتواند نتیجه متفاوتی را برای شما رقم بزند. در این مقاله و در ادامه به دنبال آن هستیم تا نکاتی را درباره نوع گونی مناسب برای قیرگونی بیان کنیم. خرید گونی قیرگونی محوریت این مقاله است که در ادامه به صورت دقیق‌تر و جزئی‌تر به آن خواهیم پرداخت. از چیستی گونی مخصوص قیرگونی گرفته و دلیل نیاز به آن، تا محصول گونی مناسب برای این کار مواردی هستند که در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند. در نهایت نیز نکاتی را درباره ویژگی‌های مهم یک گونی قیرگونی بیان خواهیم کرد و به شما یک فروشگاه اینترنتی مناسب و مطمئن را برای خرید گونی قیرگونی معرفی خواهیم نمود.
امید است با همراهی ما تا انتهای این مقاله بتوانید انتخاب و خرید خوبی را برای خود رقم زده و نتیجه متفاوتی را به دست آورید.

گونی قیرگونی 1

گونی قیرگونی؛ قرار گرفتن گونی در بین لایه‌های قیر موجود

در اولین قدم برای آن که بتوانید خرید گونی قیرگونی خوبی را داشته باشید، لازم است تا از چیستی و ضرورت استفاده از گونی برای قیرگونی بدانید. گونی مناسب برای استفاده قیرگونی در بین لایه‌های قیر قرار می‌گیرد. این محصول قرار است تا با حضور خود، انسجام و استحکام را در بین لایه‌های قیر به وجود آورد. قیر که خود ماده‌ای برای عایق‌کاری است، با حضور گونی در بین لایه‌های خود اجرای راحت‌تری را خواهد داشت. به این ترتیب دسترسی به قیر ساده‌تر رقم خورده و می‌توان در فضاهای کوچک به راحتی قیر را به بهره‌برداری و استفاده رساند.

استفاده از گونی کنفی قیرگونی درجه دو

زمانی که به دنبال خرید گونی قیرگونی باشید، متوجه خواهید شد که معمولا در بین انواع گونی موجود در بازار، از انواع گونی درجه دو برای گونی مناسب قیرگونی استفاده می‌شود. این موضوع معمولا به این دلیل است که لازم است تا گونی دوام مناسبی را داشته باشد اما نیازی به زیباسازی و آراستگی گونی وجود ندارد.

معمولا از گونی‌های درجه یک برای کارخانه‌های نیشکر و فیلتر کردن استفاده می‌شود. این در حالی است که گونی‌های درجه سه برای کارهای دیگری چون استتار فضای جنگی و ساخت فضای دفاع مقدس مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته از آنجایی که این موضوع می‌تواند بر روی قیمت گونی نخی قیرگونی و قیمت گونی حصاری تاثیر بگذارد، پیش از انتخاب لازم است تا نیاز و هزینه در نظر گرفته شده خود را بسنجید و انتخاب خود را در ادامه داشته باشید.

گونی قیرگونی درجه یک

استفاده از گونی قیرگونی برای عایق کاری

قیمت انواع گونی نخی  و موارد مشابه موجود در بازار آن

برای آن که بتوانید خرید گونی قیرگونی خوبی داشته باشید و با توجه به هزینه در نظر گرفته شده خود خرید کنید، لازم است تا از قیمت انواع مختلف گونی موجود در بازار آشنا باشید. همان‌طور که خواندید، یکی از اصلی‌ترین موارد تعیین کننده قیمت گونی مناسب قیرگونی، درجه چند بودن آن است. از آنجایی که نیاز به دیده شدن در گونی مخصوص قیرگونی وجود ندارد، استفاده از گونی درجه یک نیازی نیست. با این حال، برای اینکه بتوانید نتیجه خوبی را داشته باشید، بین انواع گونی قیرگونی موجود در بازار در انواع درجه دو و درجه سه لازم است تا انتخاب کنید.

نکته دیگری که درباره قیمت گونی نخی قیرگونی لازم است بدانید، تاثیرات بازار دلار بر روی قیمت‌های این محصول است. از آنجایی که معمولا گونی قیرگونی به صورت وارداتی بوده و از بنگلادش و هند وارد کشور می‌شود، بالا و پایین شدن بازار دلار بر روی قیمت گونی قیرگونی تاثیر مستقیمی دارد. البته این قیمت معمولا در تمامی کشور قیمتی مشخص است و اختلاف کمی را در آن مشاهده خواهید کرد.

ویژگی‌های لازم برای استفاده از یک گونی برای قیرگونی

برای خرید گونی قیرگونی لازم است تا برخی ویژگی‌ها در گونی وجود داشته باشد. ویژگی‌هایی که سبب بهبود کیفیت و کارایی قیرگونی می‌شود. اگر به دنبال خرید گونی قیرگونی مناسبی هستید که با استفاده از آن بتوانید عایق کاری باکیفیتی را داشته باشید، در حین این خرید به برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های لازم یک گونی مناسب برای قیرگونی توجه داشته باشید. این ویژگی‌های مهم و اساسی عبارت است از:

  1. داشتن بافت یک دست و مسطح در گونی مناسب برای قیرگونی
  2. تمیز بودن گونی و عاری بودن از هرگونه آلودگی و چرک بودن
  3. داشتن قابلیت جذب و اختلاط کامل با ذرات مذاب قیر
  4. بهره بردن از ضخامتی در حدود دو تا سه سانتی‌متر
  5. داشتن تراکم بالا برای افزایش طول عمر عایق کاری انجام شده

مهم‌ترین نکات در استفاده از قیرگونی برای پوشاندن یک محیط با عایق

اگر به دنبال استفاده از یک قیرگونی هستید و می‌خواهید محیطی را با آن بپوشانید، لازم است تا نسبت به چگونگی این مسئله نیز اطلاعاتی را داشته باشید. پس از انتخاب یک قیرگونی مناسب و در ابعاد مشخص شده، لازم است تا به آلوده نشدن گونی در حین پوشش بام توجه کنید. علاوه بر این نکته، در زیرسازی برای استفاده از قیرگونی، به کار بردن هرگونه گچ و آهک ممنوع است.

در حال قیرگونی

اجرایی کردن قیرگونی بر روی سقف و سطوح

فروش عمده قیرگونی در خندان تولز با قیمتی مناسب و ارسال به سراسر کشور

اگر به دنبال این هستید که خرید گونی قیرگونی مناسب و مطمئنی را داشته باشید و بتواندی محصول خود را با اطمینان خریداری کنید، خندان تولز همراهی همیشگی برای شما خواهد بود. شما با خرید از خندان تولز، علاوه بر استفاده از امکانات و کیفیت محصولات این برند، هزینه مناسب و معقولی را نیز پرداخت خواهید کرد. هزینه‌ای که در برابر کیفیت محصول ارائه شده، کاملا ارزشمند است و در مقایسه با دیگر برندها به شما در رسیدن به نتیجه کمک بیشتری را خواهد کرد. خندان تولز افتخار این را دارد که محصولات خریداری شده شما را به راحتی و در سریع‌ترین شکل ممکن به سراسر کشور ارسال کند. موضوعی که ممکن است کمتر آن را مشاهده کرده و از آن بهره برده باشید. امید است با همراهی با محصولات خندان تولز و خرید گونی قیرگونی از این برند، بتوانید انتخاب خوبی داشته و برای خود نتیجه بسیار مناسب و با دوامی را در عایق کاری با قیر رقم بزنید.