برای خرید و یا اطلاع از قیمت رابیتس مسعود ،پارس و ایران بر روی استعلام قیمت کلیک نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود

بر روی عنوان جدول ها کلیک کنید تا قیمت ها از کمتر به بیشتر نشان داده شود
طولعرضوزنتعداد چشمهتعداد ستونقیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر380 گرمدو چشمه/سه چشمهنه ستون / یازده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر440 گرمدو چشمه/سه چشمهنه ستون/یازده ستون/سیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر550 گرمدو چشمه/سه چشمهنه ستون/یازده ستون/سیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر620 گرمسه چشمهنه ستون/یازده ستون/سیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر680 گرمسه چشمهنه ستون/یازده ستون/سیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر720 گرمسه چشمهنه ستون/یازده ستون/سیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر780  گرمسه چشمهنه ستون/یازده ستون/سیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر850 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر880 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر930 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر980 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر1030 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر1080 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر1150 گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر1230گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت
240 سانتی متر60 سانتی متر1350گرمسه چشمهسیزده ستوناستعلام قیمت

رابیتس چیست؟

خرید رابیتس از خندان تولز

 • شاید قبلا کلمه رابیتس به گوشتون خورده باشه . رابیتس یا راویز، صفحه توری شکل منعطفی هست که کاربرد‌های زیادی در بحث بنایی، گچ‌کاری، سیمان‌کاری و ساختمان سازی داره. ظاهر رابیتس رو می‌شه به صفحه توری فلزی موجود توی ساختار بعضی از الک‌های فلزی و چای‌ صاف‌کن‌هایی که از‌ جنس فلز هستن، تشبیه کرد. در واقع رابیتس که به اون علاوه بر راویز، توری رابیتس هم گفته می‌شه، از ورق‌ گالوانیزه یا ورق قلع تولید می‌شه. این ورق‌ها به دلیل طول عمر زیاد، دوام در پوشش، محافظت در برابر عوامل گوناگون محیطی و همینطور هزینه کمتر، خیلی مورد استقبال مهندسین و بنا‌ها قرار گرفته. از این رو، استفاده از ورق گالوانیزه یا ورق قلع توی تولید توری رابیتس، سبب محبوبیت اون و ضرورت استفاده از اون توی ساختمان‌سازی‌ها شده.فرایند تولید رابیتس از ورق گالوانیزه یا ورق قلع، اینه که ورق رو با استفاده از دستگاه داخل کارخانه از دو طرف‌ می‌کشن به طوری که حالت توری رابیتس رو روی ورق گالوانیزه یا ورق قلع ایجاد می‌کنن و بعد داخلش یه سری سوراخ ایجاد میشه.
  نام این محصول در حقیقت رابیتس هست اما به دلیل جاافتادگی تلفظ غلط اون بین افراد، با واژه راویز هم شناخته می‌شه.
  از اونجایی که خرید رابیتس یا راویز، در بحث معماری ساختمان‌ها و در مواردی، قسمت‌های تزئینی داخلی ساختمان کاربرد گسترده‌ای رو به خودش اختصاص داده، محبوبیت زیادی در بین مهندسین و بناها پیدا کرده.
رابیتس ساختمانی

کاربرد رابیتس

 • همونطور که گفته شد توری رابیتس به خاطر کیفیت و ساختار مقاومی‌ که برای ساخت اون از ورق‌های گالوانیزه حاصل می‌شه؛ همون قدر پرکاربرد هست و به منظور‌های مختلف توی ساخت بخش‌های مختلف ساختمان‌‌ها به کار می‌ره. از جمله این بخش‌ها که احتمالا خودتون‌ هم می‌دونید، به کارگیری رابیتس توی ستون‌هاست. از اونجایی که ورق‌های رابیتس مقاومت‌ خوبی دارن، می‌تونن به مقاومت ستون‌ها کمک کنن.
 • خرید رابیتس حتی برای زیر سازی دیوار قبل از سیم‌کشی‌های برق کاربرد داره، چرا که رابیتس مقاومت بالایی در برابر رطوبت داره و به حفاظت از شبکه‌های سیمی موجود در دیوار کمک می‌کنه.
 • سقف‌ کاذب بستر دیگه‌ای هست که از رابیتس توی اون استفاده می‌شه. سقف کاذب اون بخش‌هایی از سقف توی بعضی از خانه‌ها هست که زیر سقف موردنظر لامپ‌هایی جهت تزئین به کار رفته. همچنین سقف کاذب برای جداسازی‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیره.
 • از کاربرد‌های دیگه‌ای که توری رابیتس داره، توی مجسمه‌سازی هست. همونطور که قبل‌تر اشاره شد، رابیتس توری فلزی و منعطف هست که به دلیل خاصیت انعطاف‌پذیری که داره، توی مجسمه‌سازی بسیار به کار گرفته می‌شه. با استفاده از رابیتس، مجسمه‌ساز‌ها به مجسمه‌هاشون فرم می‌دن و قالب و اسکلت اون رو به وجود میارن.
 • همه‌ این‌ها سبب پرمصرف بودن توری‌های رابیتس شده و اون‌ها رو به بخشی جدانشدنی از بنایی تبدیل کرده.
نمونه رابیتس

فواید خرید رابیتس

 • قطعا مهم‌ترین مسئله در بحث ساختمان‌سازی، استحکام سازه و مقاوم بودن اون هست. در قسمت دیوار خانه‌ها، ستون‌هایی برای افزایش مقاومت و بالا بردن ایمنی خانه ساخته می‌شن. تعداد این ستون‌ها توی ساختمان‌های ایران، به حدود 13 تا می‌رسه. این ستون‌ها تنها از آجر یا سیمان ساخته نشدن، بلکه داخلشون‌ از مصالح دیگه‌ای برای استحکام بخشیدن و افزایش ایمنی استفاده می‌شه‌. از جمله این مصالح‌، همین توری رابیتس هست که به خاطر ساختار اون، خیلی مقاوم هست و می‌تونه ایمنی رو تضمین کنه.
 • به علاوه این توری‌ها مقاومت‌ بالایی در برابر عواملی مثل آب دارن. همین مورد استفاده از اون‌ها رو برای محافظت از سیم‌های کشیده شده داخل دیوار جهت ایجاد پریز و یا لامپ، مناسب می‌کنه.
 • فایده دیگری که توجه بسیاری رو به خودش جلب کرده، موضوع هزینه هست. این توری‌های رابیتس با وجود کیفیت و مقاومتی که دارن، هزینه کمتری رو به خودشون اختصاص دادن.
 • همه این‌ها سبب شده که رابیتس به یک محصول  فوق‌العاده مهم تبدیل بشه و خودش رو در بین مصالح دیگر ساختمانی جا بده. به همین خاطر هست که همه خونه‌ها علاوه بر رابیتس به کار برده شده در دیوار، در سقف‌های کاذب نیز از اون استفاده می‌کنن، چرا که از استحکام و ایمنی اون‌ها به سبب رابیتس مطمئن هستن و نگرانی برای ریزش دیوار و سقف به وجود نمیاد.
رابیتس در کارخانه
 • انواع رابیتس

 • اول از همه اینو ذکر کنیم که ابعاد توری رابیتس به صورت پیش‌فرض 240 سانتی‌متر در 60 هستش.
  توری رابیتس، براساس تعداد ستون، وزن و چشمه به دو دسته‌ی عمده‌ی سبک و سنگین تقسیم میشه.
 • منظور از انواع برحسب ستون، تعداد ستون‌هاست، که معمولا 13 ستون بیشتر استفاده می‌شه، اما رابیتس  9 ستون و رابیتس 11 ستون نیز وجود داره. هر کدوم از این‌ها متفاوت از دیگری هستن و کاربرد مختلفی دارن، که این نوع تقسیم‌بندی همونطور که گفته شد مربوط به انواع رابیتس برحسب ستون بود.
 • در مورد سقف‌های کاذب از نوع 9 ستون رابیتس استفاده می‌شه. برای گچ‌کاری سقف‌ هم به جهت اینکه باید مقاومت بالایی داشته باشه و وزن زیادی رو تحمل کنه، باید از نوع 13 ستون رابیتس استفاده بشه. اما لازم به ذکر نیست که وزن این رابیتس‌ها هیچ ربطی به اندازه ستون نداره و نمی‌شه گفت که نوع 13 ستون رابیتس از بقیه سنگین‌تر هست.
 • در مورد انواع رابیتس از نظر وزن به ضخامت ورق مورد استفاده در ساخت توری رابیتس مربوط هست. همونطور که گفته شد، رابیتس از نظر آلیاژ مواد سازنده یا از ورق گالوانیزه تولید می‌شه یا از ورق قلع، این ورق توی طیف ضخامت‌های مختلف وجود داره. هر چقدر ضخامت ورق گالوانیزه بیشتر باشه، وزن بیشتر می‌شه. البته بالعکس این موضوع هم صدق می‌کنه. به همین دلیل نمی‌شه گفت لزوما نوع 13 ستون رابیتس از نوع 11 ستون اون سنگین‌تر هست؛ چرا که امکان داره ضخامت نوع 13 ستون از نوع 11 ستون اون کمتر باشه و در نتیجه وزن کمتری داشته باشه.
 • در خصوص انواع چشمه توری رابیتس، منظور روزنه‌هایی هست که بر روی ورق گالوانیزه یا ورق قلع ایجاد شده.
   توری رابیتس، در دو نوع 2 چشمه یا 3 چشمه وجود داره که شکل این چشمه‌ها می‌تونه مربع، لوزی یا متوازی‌الاضلاع باشه.
تعدادی راویز

خرید رابیتس

 • خرید رابیتس برای ساختمان‌ها به عنوان یکی از ضرورت‌های ایمنی در نظر گرفته می‌شه. ایمنی توی سازه‌های ساختمانی حرف اول رو میزنه‌؛ به همین‌ دلیل توجه به کیفیت و نوآوری توی مصالح روز به روز افزایش پیدا می‌کنه. وجود رابیتس هم حاصل همین توجه هست. استفاده از رابیتس سرعت کار رو بالا می‌بره و توی زمان صرفه‌جویی می‌شه.
 • از دیگر دلایلی که باعث توجه همگان به خرید رابیتس شده، قابلیت اون برای حالت‌پذیری و ایجاد شکل‌های مختلف جهت گچ کاری‌های بنا و زیبایی اون هست.
 • البته مشکلاتی مثل سنگینی بنا هم وجود داره. اما باید در نظر داشت که همه‌ چیز در کنار خوبی‌ها و مزایایی که داره، معایبی رو هم به همراه داره که ممکنه در مقابل مزایای مازاد اون به چشم نیاد.
راویز به صورت فله ای

کار‌خانه‌های بزرگ و تولیدکنندگان اصلی رابیتس

 • کار‌خانه‌های بزرگ و تولیدکنندگان اصلی رابیتس در ایران کاخانه‌های مسعود، ایران و پارس هستن.
 • خندان‌ تولز، ارائه‌دهنده توری رابیتس‌ باکیفیت در انواع وزن‌های سبک و سنگین به‌علاوه انواع 9 ستون، 11 ستون و 13 ستون و در انواع متنوع دو چشمه و سه چشمه، هست.
 • همچنین علاوه بر رابیتس تولیده شده از جنس ورق گالوانیزه، رابیتس تولید شده با ورق قلع نیز موجود هست.
 • انواع رابیتس در فروشگاه خندان تولز با کیفیت بالا و همچنین نسبت به فروشگاه‌ها و مکان‌های دیگه با قیمتی پایین‌تر توزیع می‌شن و بسیار مقرون به صرفه هستن. لازم به ذکر هست که ارسال فوری این کالا‌ها از درب کار‌خانه انجام می‌شه.
 • قطعا کیفیت جزء اصلی فروشگاه خندان تولز هست و شما می‌تونین با اطمینان کامل از کیفیت و آگاهی از قیمت روز رابیتس که توی فروشگاه خندان تولز بی‌نهایت پایین هست خرید کنین. خرید راویز از خندان تولز علاوه بر تمامی فواید ذکر شده اعتماد کامل شما رو درمورد مقاومت و عملکرد بهینه توری رابیتس به همراه داره.
 • در نهایت، فراموش نکنین که اعتماد مشتری، بزرگترین سرمایه مجموعه‌ی خندان تولز محسوب می‌شه که شبانه‌روز در حال تلاش هستن تا اعتماد مشتریان خدشه‌دار نشه.