انواع سرامیک بر یا کاشی بر

 

سرامیک و کاشی جز مصالح ساختمانی هستند که برای تزئینات به کار می‌روند و دارای لعاب می‌باشند به همین منظور برای برش آن‌ها باید بسیار دقت کرد که سرامیک و کاشی لب پر نشوند و از ابزار مناسبی مانند سرامیک بر دستی، سرامیک بر رومیزی و یا سرامیک بر برقی استفاده کرد، لازم به ذکر است که این نوع ابزارها برای برش کاشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و به آن‌ها کاشی بر برقی، کاشی بر دستی و کاشی بر رومیزی نیز گفته می‌شود.

در ادامه بحث می‌خوانید:

  • انواع سرامیک بر یا کاشی بر
  • قیمت سرامیک بر و کاشی بر
  • خرید سرامیک بر و کاشی بر

انواع سرامیک بر یا کاشی بر

یک سرامیک بر حرفه‌ای برای برش، از صفحه‌های برش استفاده می‌کند که با استفاده از آن می‌توان انواع سنگ و سرامیک را برش داد. امروزه برای داشتن برش دقیق‌تر و تمیزتر، در صفحات سرامیک بری که در اره سرامیک بر مورد استفاده قرار می‌گیرند از دانه‌های سایشی اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون، اکسید آلومینیوم و … استفاده شود. سرامیک برها دارای انواع و طرز کارهای متفاوت هستند که بنا به شرایط و موقعیت‌ می‌توان از مدل مناسب این ابزار استفاده کرد.

  • سرامیک بر معمولی
  • سرامیک بر بلبرینگی
  • سرامیک بر لیزری
  • سرامیک بر بلبرینگی لیزری و …

از جمله مواردی هستند که در ادامه به طور مختصر درباره آن‌ها توضیح خواهیم داد.

سرامیک بر معمولی: طرز استفاده از سرامیک بر و کاشی بر معمولی و یا سرامیک بر ارزان بدین صورت است که؛ دستگاه به صورت افقی بر روی سرامیک و کاشی قرار می‌گیرد و لعاب روی سرامیک و یا کاشی برش داده می‌شود سپس با استفاده از دست می‌توان سرامیک را از محل مورد نظر شکست.

سرامیک بر بلبرینگی: سرامیک بر بلبرینگی نوع دیگری از سرامیک برهای دستی هستند که تیغه‌ی آن به صورت دوران سرامیک و کاشی را برش می‌دهد بنابراین باید تیغه دستگاه کاملا تیز باشد.

سرامیک بر لیزری: می‌توان گفت نوعی دستگاه‌ برش لیزر است که با ایجاد خطوط لیزری انجام عمل برش را آسانتر می‌کنند و نسبت به نوع معمولی از دقت بالاتری نیز برخوردار هستند.

قیمت سرامیک بر و کاشی بر

قیمت سرامیک بر و کاشی بر نیز مانند هر ابزار دیگری هرچقدر به سمت حرفه‌ای تر پیش برود از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود، بنابراین قیمت کاشی بر دستی معمولی از قیمت کاشی بر بلبرینگی، قیمت کاشی بر لیزری و یا قیمت کاشی بر برقی پایین‌تر و ارزانتر خواهد بود. از سوی دیگر سایز دستگاه، برند و شرکت تولید کننده دستگاه نیز بر روی قیمت سرامیک بر و کاشی بر تاثیرگذار هستند. امروزه با کمک فروشگاه‌های آنلاین می‌توان کار جستجو و مقایسه قیمت سرامیک برها از برندهای مختلف را به سادگی و در زمان کمتری انجام داد و فرایند خرید را آسان‌تر کرد.

خرید سرامیک بر و کاشی بر

در هنگام خرید حضوری و یا خرید اینترنتی سرامیک بر و کاشی بر ابتدا بهتر است به نوع فعالیت مورد نظر دقت کنیم، سایز دستگاه، دقت و سرعت دستگاه‌ سرامیک بر از جمله موارد بسیار مهم در هنگام انتخاب و خرید سرامیک بر و کاشی بر هستند. برند دستگاه و همچنین قیمت آن نیز از دیگر موارد قابل توجه در وقت خرید می‌باشند که با در نظر گرفتن حجم کار و بودجه مورد نظر در تصمیم نهایی خرید سرامیک بر و کاشی بر تاثیرگذار هستند. امروزه خرید الکترونیکی می‌تواند به شما این امکان را بدهد که قابلیت‌­ها و ویژگی­‌های یک مدل با برند خاص را به سادگی با مدل‌ها و برندهای دیگر بدون نیاز به صرف انرژی و وقت بسیار زیاد، مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و از بین آنها مدل مطابق با نیاز خود را با بهترین قیمت انتخاب و خریداری نمایید. فروشگاه‌ خندان تولز با ایجاد یک فروشگاه مجازی در کنار فروشگاه حقیقی خود این امکان را برای شما فراهم کرده است که در هر مکان و هر زمانی به سادگی و تنها با چند کلیک بتوانید یک سرامیک بر مناسب را در کنار