انواع روش ساخت الکترود جوشکاری

انواع روش ساخت الکترود جوشکاری

انواع روش ساخت الکترود جوشکاری

الکترود جوشکاری به شیوه های مختلفی ساخته می شود. مدل های انجماد سریع، انجامد پرشده، چسبان سریع و کم هیدروژن از اصلی ترین روش های ساخت الکترود جوش است.

 

الکترود جوشکاری به روش انجماد سریع

الکترود جوش ساخته شده به روش انجماد سریع یا Fast Freezing Electrode کاربرد وسیعی دارد. قوس قوی در زمان جوشکاری و تولید سرباره نه چندان زیاد از ویژگی های اصلی این روش است. کدهای E6010 و E6011 از مهمترین مراجع الکترودهای تولیدی به روش انجماد سریع محسوب می شود.

الکترود جوشکاری به روش انجماد پرشده

در روش انجماد پرشده یا Fill Freezing Electrode از فلاکس یا پوشش ضخیمی استفاده می شود. این عامل کمک کرده تا در زمان جوشکاری، بتوان الکترود را از سرباره خارج نمود. کدهای E6012، E6013 و E7014 از مهمترین مراجع ساخت الکترود به روش انجماد پرشده است.

الکترود جوشکاری به روش چسبان سریع

الکترود جوش ساخته شده به روش چسبان سریع یا Fast Fit Electrode نرخ رسوب گذاری سریع است. از همین امر علت نام گذاری این ورش محسوب می شود. مقدار پوشش در الکترود چسبان سریع، نسبتاً قابل توجه است. کدهای E6028 و E6027 نیز از اصلی ترین کدهای این نوع الکترود به شمار می رود.

الکترود جوش به روش کم هیدروژن

الکترود جوشکاری کم هیدروژن یا Low Hydrogen Electrode میزان هیدروژن بسیار پایینی دارد. این ویژگی بهترین گزینه برای جوشکاری فولادهای پر کربن است. کدهای E7018 و E7028 مهمترین مراجع تولید الکترود جوشکاری کم هیدروژن می باشد.

قیمت الکترود و سیم جوش

قیمت الکترود جوشکاری به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. نوع مفتول، جنس پوشش و ضخامت الکترود از مهمترین آن هاست. استاندارد ساخت و همچنین مرکز خرید الکترود جوش نیز از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت خرید سیم جوش می باشد.

خرید الکترود جوشکاری با بهترین قیمت

برای خرید الکترود جوش، اعتماد به فروشگاه های معتبر و باسابقه راهکاری هوشمندانه و مطمئن است. فروشگاه هایی که دارای تجربه بالا در زمینه آهن آلات و سایر اقلام مرتبط باشند. با برندهای معتبر همکاری کرده و تنوع بالایی از محصولات را با قیمت مناسب ارائه دهند.
خندان تولز، مجموعه ای تخصصی با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت در زمینه فروش انواع آهن آلات است. در همین راستا طبف وسیعی از پروفیل‌های فولادی نظیر نبشی، ناودانی، انواع لوله فلزی نظیر لوله مانیسمان و لوله سیاه را فراهم کرده است. سایر اقلام نظیر انواع شیرآلات و الکترود جوش نیز در این مجموعه ارائه می شود.

مشاوره تخصصی، تنوع بالای محصولات، همکاری با برندهای معتبر خارجی و ایرانی از مزایای خندان تولز است. شما عزیزان برای آگاهی از شرایط خرید و استعلام قیمت روز الکترود جوشکاری و انواع آهن آلات می توانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید.